Mladší žáci přivezli z Kyjova vítězství!

23.06.2015 22:12

 #‎TenisOrelUB

 

 

 

 

 

 

 

Soutěže smíšených družstev 2015

 

 

 

 

 

 

 

MLADŠÍ ŽACTVO

neděle 21.6.2015

TK Kyjov

Orel Uherský Brod 2:7

ZÁPIS Z UTKÁNÍ ZDE

 

Věková kategorie: MLADŠÍ ŽACTVO

III.TŔÍDA CM

Tabulka skupiny

 

Pořadí

Klub

Vítězství

Porážky

Body

Sety

Hry

Body v tabulce

1

TC Austerlitz

4

1

32:13

66:29

485:305

9

2

Tenisový klub TSRM,z.s.

4

0

27:9

54:18

369:181

8

3

Tenisový klub Bzenec

4

0

27:9

54:19

365:210

8

4

TK Fatra Napajedla

2

3

22:23

46:48

398:402

7

5

LTC Hodonín B

1

3

17:19

36:41

298:331

5

6

Orel Uherský Brod

0

4

8:28

17:56

203:392

4

7

TK Kyjov

0

4

2:34

6:68

131:428

4

8

volno

0

0

0:0

0:0

0:0

0

 

Rozpis utkání

Kolo

Datum

 

Domácí družstvo

Hostující družstvo

1

neděle 3.5.2015

 

Tenisový klub Bzenec

Orel jednota Uherský Brod

2

neděle 10.5.2015

 

Orel jednota Uherský Brod

TC Austerlitz

3

neděle 24.5.2015

 

Tenisový klub TSRM,z.s.

Orel jednota Uherský Brod

5

neděle14.6.2015

 

Orel jednota Uherský Brod

TK Fatra Napajedla

6

neděle 21.6.2015

 

TK Kyjov

Orel jednota Uherský Brod

7

neděle 28.6.2015

 

Orel jednota Uherský Brod

LTC Hodonín B


 

 

 

Věková kategorie: STARŠÍ ŽACTVO

III.TŘÍDA DS

Tabulka skupiny

 

 

Pořadí

Klub

Vítězství

Porážky

Body

Sety

Hry

Body v tabulce

1

SK Zlín-Mladcová

4

0

28:8

58:16

403:173

8

2

TC Staré Město

3

2

25:20

53:44

420:396

8

3

TK SK Zlín B

3

1

27:9

54:20

373:211

7

4

TK TSRM,o.s.

3

1

25:11

53:28

408:316

7

5

Orel Uherský Brod

1

4

13:32

29:67

274:475

6

6

TK Bystřice p.H.B

1

3

12:24

29:51

335:399

5

7

TK Ostrožská Lhota

0

4

5:31

13:63

171:414

4

8

volno

0

0

0:0

0:0

0:0

0

 

Rozpis utkání

Kolo

Datum

 

Domácí družstvo

Hostující družstvo

1

sobota 2.5.2015

 

TK SK Zlín B

Orel jednota Uherský Brod

2

sobota 9.5.2015

 

Orel jednota Uherský Brod

TK Ostrožská Lhota

3

sobota 23.5.2015

 

TC Staré Město

Orel jednota Uherský Brod

4

sobota 30.5.2015

 

Orel jednota Uherský Brod

TK Bystřice p.H.B

5

sobota 13.6.2015

 

SK Zlín-Mladcová

Orel jednota Uherský Brod

7

sobota 27.6.2015

 

Orel jednota Uherský Brod

Tenisový klub TSRM,o.s.

 

 

 

—————

Zpět