Tenisový turnaj "O POHÁR STAROSTY ORLA"

14.08.2016 13:06

Dne 27. července 2016 proběhl na Orelském stadionu tenisový turnaj "O pohár starosty Orla". Turnaje se zůčastnilo 11 tenistů, které jsme rozdělili do dvou skupin mladší a starší žáci. Mladší žáci si vyzkoušeli tenis na víceúčelovém hřišti, kde se jim dařilo. První místo vybojoval Adam Tarabus, druhý byl Filip Janík a třetí Ivo Šmíd.

Skupina starších žáků byla početnější, ale i tak jsme 7 tenistů rozepsali do jedné tabulky, aby si zahráli navzájem a porovnali svoje síly. Skupinu starších žáků vyhrál Adam Blaha, druhý byl Šimon Bartoš a po napínavém a vyrovnaném souboji obsadil třetí místo Denis Chovanec.

Celý den nás doprovázelo příjemné letní počasí a báječná prázdninová nálada. Každý si odnesl tašku s nějakou tou maličkostí, a vítězové dostali poháry a medaile. A i když ke konci posledního zápasu začalo pršet, troufám si říct, že jsme si celý den všichni užili.