O víkendu naše družstva na své soupeře nestačila.

16.06.2015 09:20
MLADŠÍ ŽÁCI v neděli podlehli na domácí půdě Napajedlům, starší žáci prohráli v sobotu v Mladcové.
 

 #‎TenisOrelUB

 

MLADŠÍ ŽACTVO

neděle 14.6.2015

 

Orel Uherský Brod

TK Fatra Napajedla 2:7

ZÁPIS Z UTKÁNÍ ZDE

 

 

 

STARŠÍ ŽACTVO

sobota 13.6.2015

 

SK Zlín-Mladcová

Orel Uherský Brod 9:0

ZÁPIS Z UTKÁNÍ ZDE

 

 

Soutěže smíšených družstev 2015

 

Věková kategorie: STARŠÍ ŽACTVO

III.TŘÍDA DS

Tabulka skupiny

 

Pořadí

Klub

Vítězství

Porážky

Body

Sety

Hry

Body

1

TC Staré Město

3

1

21:15

45:34

353:321

7

2

SK Zlín-Mladcová

3

0

19:8

40:16

295:166

6

3

TK SK Zlín B

2

1

22:5

44:12

298:144

5

4

Tenisový klub TSRM,o.s.

2

1

16:11

35:25

281:230

5

5

Orel jednota Uherský Brod

1

3

13:23

29:49

267:367

5

6

TK Bystřice p.H.B

1

2

12:15

26:33

249:272

4

7

TK Ostrožská Lhota

0

4

5:31

13:63

171:414

4

8

volno

0

0

0:0

0:0

0:0

0

 

Rozpis utkání

Kolo

Datum

 

Domácí družstvo

Hostující družstvo

1

sobota 2.5.2015

 

TK SK Zlín B

Orel jednota Uherský Brod

2

sobota 9.5.2015

 

Orel jednota Uherský Brod

TK Ostrožská Lhota

3

sobota 23.5.2015

 

TC Staré Město

Orel jednota Uherský Brod

4

sobota 30.5.2015

 

Orel jednota Uherský Brod

TK Bystřice p.H.B

5

sobota 13.6.2015

 

SK Zlín-Mladcová

Orel jednota Uherský Brod

7

sobota 27.6.2015

 

Orel jednota Uherský Brod

Tenisový klub TSRM,o.s.

 

 


 

 

Věková kategorie: MLADŠÍ ŽACTVO

III.TŔÍDA CM

Tabulka skupiny

 

Pořadí

Klub

Vítězství

Porážky

Body

Sety

Hry

Body

1

Tenisový klub Bzenec

4

0

27:9

54:19

365:210

8

2

TC Austerlitz

3

1

26:10

52:23

377:242

7

3

Tenisový klub TSRM,z.s.

3

0

19:8

38:16

265:157

6

4

TK Fatra Napajedla

1

3

15:21

32:44

302:342

5

5

LTC Hodonín B

1

2

14:13

30:27

235:223

4

6

Orel jednota Uherský Brod

0

3

6:21

13:42

143:296

3

7

TK Kyjov

0

3

1:26

4:52

107:324

3

8

volno

0

0

0:0

0:0

0:0

0

 

 

Rozpis utkání

Kolo

Datum

 

Domácí družstvo

Hostující družstvo

1

neděle 3.5.2015

 

Tenisový klub Bzenec

Orel jednota Uherský Brod

2

neděle 10.5.2015

 

Orel jednota Uherský Brod

TC Austerlitz

3

neděle 24.5.2015

 

Tenisový klub TSRM,z.s.

Orel jednota Uherský Brod

5

neděle14.6.2015

 

Orel jednota Uherský Brod

TK Fatra Napajedla

6

neděle 21.6.2015

 

TK Kyjov

Orel jednota Uherský Brod

7

neděle 28.6.2015

 

Orel jednota Uherský Brod

LTC Hodonín B

 

—————

Zpět