Tenisové tréninky

Tenisová škola Orla Uherského Brodu trénuje v letním období na antukových tenisových kurtech Orelského stadionu v Uherském Brodě a antukových kurtech v Drslavicích.

Přes zimu probíhájí tréninky v tělocvičnách a sportovních halách (Polyfunkční dům Drslavice, tělocvična v areálu SPŠ OA, tělocvična GJAK).

Naši trenéři mají několikaleté zkušenosti se všemi věkovými kategoriemi a různou úrovní hry.

 

Tenisová školička

V rámci tenisu pro děti už Orel UB několikátým rokem provozuje tenisovou školičku pro děti ve věku 6 – 15 let, kde se naučí správné tenisové základy. Trénujeme po celý týden, v zimním období včetně víkendů.

Náši trenéři jsou Martin Smetana a Rostislav Mihel.

 

Klubové turnaje

Každým rokem pořádáme v pravidelných intervalech klubové turnaje, kde si naši tenisti můžou zasoutěžit mezi sebou o věcné ceny, medaile a poháry. Koncem roku probíhá turnaj ve dvouhře s názvem "Tenista roku", nově pořádáme turnaj ve čtyřhře "Orel challenger", kde se utká vždy nejlepší výběr mladších a starších tenistů a dojde tak k propojení věkové hranice.

 

Mistrovská utkání smíšených družstev

Vzhledem k rozšíření členské základny, jež proběhlo v letech 2016-2018, přihlašujeme každým rokem smíšená družstva v kategorii babytenis, mladší žáci, starší žáci a dorost do soutěže v rámci jihomoravského kraje, jež se koná v měsících květen/červen. Naši tenisti mají tak možnost poměřit síly s tenisty ve stejné věkové kategorii. V roce 2019 máme v plánu mimojiné přihlásit i družstvo dospělých.

 

Individuální lekce

Pro pokročilejší, ambicióznější či dospělé tenisty je zde v letní sezoně možnost INDIVIDUÁLNÍCH LEKCÍ.

Zájemci volejte na tel. 777 623 930.