Orel UB přihlásil do sezóny 2016 do soutěží 2 družstva BABY-TENISTY a STARŠÍ ŽACTVO!

08.04.2016 23:54

 ‪#‎TenisOrelUB

 

 

Orel Uherský Brod přihlásil do sezóny 2016

do soutěží Českého tenisového svazu

2 svá družstva

BABY-TENISTY a STARŠÍ ŽACTVO!

 

 

Soutěže smíšených družstev 2016

 

Věková kategorie: BABY TENIS

(ročníky 2006 a mladší)

III.TŔÍDA CM

 

Memoriál Zdeňka Kocmana - babytenis IG

 

Přihlášená družstva:

 

 

Klub

1

TC BORS CLUB-STK Břeclav

2

TENIS SLOVÁCKO z.s.

3

Tenisový klub Bzenec

4

Orel jednota Uherský Brod

5

LTC Hodonín

6

TJ Sokol Uherský Brod

 

Přihlášená družstva:

 

Kolo

Datum

Domácí družstvo

Hostující družstvo

2

15.5.2016

Orel jednota Uherský Brod

TJ Sokol Uherský Brod

3

22.5.2016

TC BORS CLUB-STK Břeclav

Orel jednota Uherský Brod

Tenisový klub Bzenec

Orel jednota Uherský Brod

6

5.6.2016

Orel jednota Uherský Brod

LTC Hodonín

7

12.6.2016

TENIS SLOVÁCKO z.s.

Orel jednota Uherský Brod

 

 Více na stránkách TENISOVÉHO SVAZU:  ZDE

 

 

 

Věková kategorie: STARŠÍ ŽACTVO

(ročníky 2002 a mladší)

III.TŘÍDA DS

Přihlášená družstva:

 

Klub

1

TJ Sokol Uherský Brod

2

Orel jednota Uherský Brod

3

SK Zlín-Mladcová

4

TC Holešov, o.s.

5

SK Zlín-Mladcová

6

SK Uherský Brod

7

TK Natali

8

volno

 

Rozpis utkání

 

Kolo

Datum

Domácí družstvo

Hostující družstvo

1

30.4.2016

SK Uherský Brod

Orel jednota Uherský Brod

2

7.5.2016

Orel jednota Uherský Brod

SK Zlín-Mladcová

3

21.5.2016

TC Holešov, o.s.

Orel jednota Uherský Brod

4

28.5.2016

Orel jednota Uherský Brod

SK Zlín-Mladcová

6

18.6.2016

TJ Sokol Uherský Brod

Orel jednota Uherský Brod

7

25.6.2016

Orel jednota Uherský Brod

TK Natali

 

Více na stránkách TENISOVÉHO SVAZU: ZDE

 

 

 

Kdy hrajeme na antukových tenisových kurtech na Orelském stadionu (na Orláku)?

07.05.2016 – STARŠÍ ŽACTVO (sobota)

15.05.2016 – BABY-TENIS (neděle)

28.05.2016 – STARŠÍ ŽACTVO (sobota)

05.06.2016 – BABY-TENIS (neděle)

25.06.2016 – STARŠÍ ŽACTVO (sobota)

 

—————

Zpět